Cargill globalnie

Każdego dnia łączymy rolników i rynki, klientów i składniki, ludzi i zwierzęta z żywnością, której potrzebują.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie, nowe technologie oraz pomysły, aby służyć jako zaufany partner dla klientów z branży spożywczej, rolniczej, finansowej i przemysłowej w ponad 70 krajach.

  • Oferujemy pomysły, doświadczenie i zarządzanie ryzykiem dla przedsiębiorstw rolniczych i rolników indywidualnych, pomagając im zwiększać produktywność i zyski. Kupujemy ich uprawy i zwierzęta, aby wprowadzać je na rynki całego świata.
  • Przetwarzamy wiele towarów rolniczych w żywność, karmę dla zwierząt i paliwo, które są niezbędne na całym świecie, a także transportujemy je w miejsca, gdzie będą wykorzystywane.
  • Współpracujemy z wiodącymi markami towarów konsumpcyjnych, restauracji i detalistów, aby tworzyć innowacyjne produkty służące zmiennym wartościom konsumentów na całym świecie.
  • Żywimy zwierzęta innowacyjnymi produktami, współpracujemy z rolnikami i naukowcami, aby zapewnić dobrostan zwierząt oraz sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na białko zwierzęce na całym świecie.

Współpracujemy również z przywódcami społeczności, organizacjami non-profit i innymi, aby wzbogacać miejsca, w których żyjemy i pracujemy, budując stabilną i zrównoważoną przyszłość dla rolnictwa.

Cargill w Polsce

Cargill rozpoczął działalność w Polsce w 1991 roku, kiedy to, po wielu latach handlu zbożem, soją, śrutą sojową i sokiem jabłkowym, firma otworzyła biuro w Warszawie w celu zbadania dalszych możliwości handlowych i inwestycyjnych. Dziś Cargill zatrudnia w Polsce ok. 1850 osób

Premiksową działalność Cargill w Polsce firmuje marka LNB, która jest obecna na rynku od roku 1993.

Zatrudniając ponad 260 pracowników, LNB posiada wytwórnie premiksów w Kiszkowie, z czterema liniami produkcyjnymi, magazynem o pojemności ponad 5000 ton oraz nowoczesnym laboratorium.

Portfolio proponowane przez LNB zawiera premiksy, mieszanki paszowe uzupełniające, prestartery oraz inne dodatki paszowe.

Przez dwadzieścia pięć lat działalności w branży mieszanek i dodatków paszowych LNB zapracowała sobie na opinię rzetelnego partnera w interesach, który dba o dobro klienta, wysoką jakość produktów oraz stałe doskonalenie stosowanych technologii.

LNB korzysta z 5 ośrodków innowacji i 15 ośrodków technologicznych Cargill oraz największego na świecie zastrzeżonego systemu żywieniowy CNS, obejmującego ponad 1800 unikalnych składników oraz z jednej z największych baz danych NIR, z możliwością analizy próbek według 350 składników odżywczych.